2. POLETNA ŠOLA KLAVIRJA prof. Denysa Masliuka

| prof. Denys Masliuk

Piran


Že drugo leto bo od 3. do 7. julija 2017 v Piranu potekala Poletna šola klavirja, ki jo bo vodil koncertni pianist in profesor klavirja Denys Masliuk. Udeleženci pa bodo poleg  petih individualnih lekcij imeli tudi skupinske lekcije komponiranja, kjer bodo na glasbo pogledali s strani skladatelja. Za mlajše udeležence bo za pomoč pri vadenju in skupinskih delavnicah sodelovala prof. Danijela Masliuk.


V Piranu bo od 3. in 7. julija 2017 potekal Poletna šola klavirja prof. Denysa Masliuka. Tečaj je namenjen vsem mladim pianistom, ki želijo poglobiti in obogatiti svoje znanje in izkušnje na tem področju. V sklopu tečaja vsakemu udeležencu pripada 5 individualnih lekcij, ter skupinske delavnice komponiranja na temo “Ali lahko tudi jaz napišem skladbo?” . V sklopu te delavnice se bodo udeleženci dotaknili improvizacije in kompozicije na njihovemu znanju primerni stopnji. Za mlajše udeležence bo za pomoč pri vadenju in skupinskih delavnicah sodelovala prof. Danijela Masliuk.

Več o prof. Denysu Masliuku si lahko preberete na njegovi spletni strani http://denysmasliuk.com/

Šolnina za aktivne udeležence:

za 5×60 minutne individualne lekcije ter skupinske lekcije je 250 Eur.

za 5×30 minutne individualne lekcije ter skupinske lekcije je 150 Eur.

Prijave sprejemamo po elektronski pošti [email protected].

Ob prijavi napišite:

-ime in priimek

-telefonsko številko

-naslov

-elektronski naslov

-pripravljen program

 

Za vse dodatne informacije smo vam na voljo na [email protected] in na telefonski številki 031322026.

Zloženka poletne šole

 

 

Datum objave: 23.5.2017

2. POLETNA ŠOLA KLAVIRJA prof. Denysa Masliuka

23.5.2017 | prof. Denys Masliuk

Piran

Že drugo leto bo od 3. do 7. julija 2017 v Piranu potekala Poletna šola klavirja, ki jo bo vodil koncertni pianist in profesor klavirja Denys Masliuk. Udeleženci pa bodo poleg  petih individualnih lekcij imeli tudi skupinske lekcije komponiranja, kjer bodo na glasbo pogledali s strani skladatelja. Za mlajše udeležence bo za pomoč pri vadenju in skupinskih delavnicah sodelovala prof. Danijela Masliuk.


V Piranu bo od 3. in 7. julija 2017 potekal Poletna šola klavirja prof. Denysa Masliuka. Tečaj je namenjen vsem mladim pianistom, ki želijo poglobiti in obogatiti svoje znanje in izkušnje na tem področju. V sklopu tečaja vsakemu udeležencu pripada 5 individualnih lekcij, ter skupinske delavnice komponiranja na temo “Ali lahko tudi jaz napišem skladbo?” . V sklopu te delavnice se bodo udeleženci dotaknili improvizacije in kompozicije na njihovemu znanju primerni stopnji. Za mlajše udeležence bo za pomoč pri vadenju in skupinskih delavnicah sodelovala prof. Danijela Masliuk.

Več o prof. Denysu Masliuku si lahko preberete na njegovi spletni strani http://denysmasliuk.com/

Šolnina za aktivne udeležence:

za 5×60 minutne individualne lekcije ter skupinske lekcije je 250 Eur.

za 5×30 minutne individualne lekcije ter skupinske lekcije je 150 Eur.

Prijave sprejemamo po elektronski pošti [email protected].

Ob prijavi napišite:

-ime in priimek

-telefonsko številko

-naslov

-elektronski naslov

-pripravljen program

 

Za vse dodatne informacije smo vam na voljo na [email protected] in na telefonski številki 031322026.

Zloženka poletne šole