Nova spletna stran

Veseli me, da lahko sedaj o aktivnostih našega društva berete tudi na naši novi spletni strani www.drustvo-serenada.si. Tukaj vas bomo obveščali o koncertih, glasbenih seminarjih, in drugih aktualnih dogodkih, ki jih bomo organizirali mi, ali v sodelovanju z drugimi društvi in organizacijami…. Preko naše spletne strani lahko sedaj tudi prelistate in naročite  učbenik za klavir A. D. Artobolevske: Prvo srečanje za klavir… Pod rubriko dogodki in novice pa bomo redno objavljali tudi zanimive članke


Ena od nalog, ki smo si jih v društvu zadali, je tudi širjenje in izmenjava pedagoških idej med učitelji klavirja. V ta namen bomo na spletni strani  objavljali tudi intervjuje z zanimivimi pedagogi, pianisti. Sodelovanje z našim društvom je potrdila znamenita šola CMŠ-Centralna glasbena šola pri Moskovskem konservatoriju in nam dovolila, da na naši spletni strani objavljamo intervjuje z njihovimi učitelji, učenci… Tako lahko v zavihku dogodki in novice preberete intervju z Vladimirjem Ovčinikom, direktorjem CMŠ v Moskvi, ki je objavljen tudi na njihovi spletni strani: http://cmsmoscow.ru/live/project/558/

Vabljeni k branju!

Danijela Masliuk, predsednica društva

Datum objave: 26.3.2016

Nova spletna stran

26.3.2016

Veseli me, da lahko sedaj o aktivnostih našega društva berete tudi na naši novi spletni strani www.drustvo-serenada.si. Tukaj vas bomo obveščali o koncertih, glasbenih seminarjih, in drugih aktualnih dogodkih, ki jih bomo organizirali mi, ali v sodelovanju z drugimi društvi in organizacijami…. Preko naše spletne strani lahko sedaj tudi prelistate in naročite  učbenik za klavir A. D. Artobolevske: Prvo srečanje za klavir… Pod rubriko dogodki in novice pa bomo redno objavljali tudi zanimive članke


Ena od nalog, ki smo si jih v društvu zadali, je tudi širjenje in izmenjava pedagoških idej med učitelji klavirja. V ta namen bomo na spletni strani  objavljali tudi intervjuje z zanimivimi pedagogi, pianisti. Sodelovanje z našim društvom je potrdila znamenita šola CMŠ-Centralna glasbena šola pri Moskovskem konservatoriju in nam dovolila, da na naši spletni strani objavljamo intervjuje z njihovimi učitelji, učenci… Tako lahko v zavihku dogodki in novice preberete intervju z Vladimirjem Ovčinikom, direktorjem CMŠ v Moskvi, ki je objavljen tudi na njihovi spletni strani: http://cmsmoscow.ru/live/project/558/

Vabljeni k branju!

Danijela Masliuk, predsednica društva