Nov učbenik za klavir

Izšel je težko pričakovani slovenski prevod ruskega učbenika za klavir za začetnike A. D. Artobolevska: Prvo srečanje z glasbo.


Učbenik za učitelje, otroke in starše…

Učbenik za učitelje saj je v obširnem uvodu do potankosti razloženo, kako naj bi potekal pouk z najmlajšimi, kako ustvariti atmosfero pri pouku, ki bo pripomogla k otrokovi sproščenosti, da bo lahko sčasoma polno razkril svojo osebnost in svoje sposobnosti.

Učbenik za otroke-začetnike je s svojimi dobro premišljenim sistematičnim izborom skladb raznovrstnega karakterja, ki so blizu otrokovemu razumevanju in vspodbujajo njegovo domišljijo, prava izbira za otroke, ki šele začenjajo svojo pot v glasbi. Skladbe dopolnjujejo čudovite risbe, ki so jih narisali otroci Umetniške šole v Peterburgu.

Učbenik za starše, ker vsebuje kratka navodila ob vsaki skladbici, ki so v veliko pomoč pri vadenju doma. Da lahko tudi starš sodeluje v glasbenih dogodivščinah otroka.

Več informacij in naročilo učbenika v zavihku notna literatura.

Datum objave: 15.3.2016

Nov učbenik za klavir

15.3.2016

Izšel je težko pričakovani slovenski prevod ruskega učbenika za klavir za začetnike A. D. Artobolevska: Prvo srečanje z glasbo.


Učbenik za učitelje, otroke in starše…

Učbenik za učitelje saj je v obširnem uvodu do potankosti razloženo, kako naj bi potekal pouk z najmlajšimi, kako ustvariti atmosfero pri pouku, ki bo pripomogla k otrokovi sproščenosti, da bo lahko sčasoma polno razkril svojo osebnost in svoje sposobnosti.

Učbenik za otroke-začetnike je s svojimi dobro premišljenim sistematičnim izborom skladb raznovrstnega karakterja, ki so blizu otrokovemu razumevanju in vspodbujajo njegovo domišljijo, prava izbira za otroke, ki šele začenjajo svojo pot v glasbi. Skladbe dopolnjujejo čudovite risbe, ki so jih narisali otroci Umetniške šole v Peterburgu.

Učbenik za starše, ker vsebuje kratka navodila ob vsaki skladbici, ki so v veliko pomoč pri vadenju doma. Da lahko tudi starš sodeluje v glasbenih dogodivščinah otroka.

Več informacij in naročilo učbenika v zavihku notna literatura.