NASTOP UDELEŽENCEV POLETNE KLAVIRSKE ŠOLE DENYSA MASLIUKA V PIRANU

V SOBOTO 13. JULIJA 2019 OB 20:30 V DVORANI GEORGIOS V PIRANU! VSTOP PROST, VABLJENI!

 

Mladi pianisti, so se ves teden kalili v poustvarjanju skladb iz svetovne glasbene zakladnice, prav tako so se učili napisati svoje skladbice. Pri tem so se jim porajala številna vprašanja,…. Vodil, usmerjal in učil jih je mentor poletne šole Denys Masliuk.

Prav vsi so pokazali, da je ustvarjalnost v vsakemu otroku, le pokazati ji je treba pot kako se lahko udejani tudi v glasbenem muziciranju in ustvarjanju!

 


Mladi pianisti, so se ves teden kalili v poustvarjanju skladb iz svetovne glasbene zakladnice, prav tako so se učili napisati svoje skladbice. Pri tem so se jim porajala številna vprašanja kot: kako napisati lepo melodijo, kako najti spremljavo in kako iz preprostih harmonij v spremljavi napisati bolj kompleksne figuracije…. katera tonaliteta ustreza določenemu vzdušju, kakšen taktovski način…. Pri vsem tem jih je vodil, usmerjal in učil mentor poletne šole Denys Masliuk.

V pavzah med lekcijami pa smo seveda vedno šli na sladoled, si ogledali muzej školjk in muzej pomorstva v Piranu, tekmovali v različnih družabnih igrah…in vadili 🙂

Prav vsi so pokazali, da je ustvarjalnost v vsakemu otroku, le pokazati ji je treba pot kako se udejani tudi v glasbenem muziciranju in ustvarjanju!

V soboto, 8 julija 2019 ob 20:30 v dvorani PKC Georgios, bomo lahko tudi mi prisluhnili mladim pianistom, udeležencem poletne šole.

Vstop prost. Vabljeni!

Datum objave: 12.7.2019

NASTOP UDELEŽENCEV POLETNE KLAVIRSKE ŠOLE DENYSA MASLIUKA V PIRANU

12.7.2019

V SOBOTO 13. JULIJA 2019 OB 20:30 V DVORANI GEORGIOS V PIRANU! VSTOP PROST, VABLJENI!

 

Mladi pianisti, so se ves teden kalili v poustvarjanju skladb iz svetovne glasbene zakladnice, prav tako so se učili napisati svoje skladbice. Pri tem so se jim porajala številna vprašanja,…. Vodil, usmerjal in učil jih je mentor poletne šole Denys Masliuk.

Prav vsi so pokazali, da je ustvarjalnost v vsakemu otroku, le pokazati ji je treba pot kako se lahko udejani tudi v glasbenem muziciranju in ustvarjanju!

 


Mladi pianisti, so se ves teden kalili v poustvarjanju skladb iz svetovne glasbene zakladnice, prav tako so se učili napisati svoje skladbice. Pri tem so se jim porajala številna vprašanja kot: kako napisati lepo melodijo, kako najti spremljavo in kako iz preprostih harmonij v spremljavi napisati bolj kompleksne figuracije…. katera tonaliteta ustreza določenemu vzdušju, kakšen taktovski način…. Pri vsem tem jih je vodil, usmerjal in učil mentor poletne šole Denys Masliuk.

V pavzah med lekcijami pa smo seveda vedno šli na sladoled, si ogledali muzej školjk in muzej pomorstva v Piranu, tekmovali v različnih družabnih igrah…in vadili 🙂

Prav vsi so pokazali, da je ustvarjalnost v vsakemu otroku, le pokazati ji je treba pot kako se udejani tudi v glasbenem muziciranju in ustvarjanju!

V soboto, 8 julija 2019 ob 20:30 v dvorani PKC Georgios, bomo lahko tudi mi prisluhnili mladim pianistom, udeležencem poletne šole.

Vstop prost. Vabljeni!