Mojstrski tečaj pianista Denysa Masliuka julija v Piranu!

Od 19. do 26. julija 2016, bo v Piranu potekal mojstrski tečaj Denysa Masliuka, koncertnega pianista in profesorja klavirja na UG Koper. Mojstrski tečaj bo v okviru Mednarodne akademije Giuseppe Tartini.

Seminar je namenjen učencem klavirja, in pianistom vseh starosti, ki želijo izpopolniti že igrani program, ali se naučiti novega; ki potrebujejo pomoč pri postavljanju klavirske tehnike, ali mnenje o interpretaciji; in  želijo poletne počitnice izkoristiti, da se posvetijo glasbi. Vabljeni k vpisu!


Informacije in prijava na spletni strani:
http://www.tartini.academy/

Datum objave: 6.4.2016

Mojstrski tečaj pianista Denysa Masliuka julija v Piranu!

6.4.2016

Od 19. do 26. julija 2016, bo v Piranu potekal mojstrski tečaj Denysa Masliuka, koncertnega pianista in profesorja klavirja na UG Koper. Mojstrski tečaj bo v okviru Mednarodne akademije Giuseppe Tartini.

Seminar je namenjen učencem klavirja, in pianistom vseh starosti, ki želijo izpopolniti že igrani program, ali se naučiti novega; ki potrebujejo pomoč pri postavljanju klavirske tehnike, ali mnenje o interpretaciji; in  želijo poletne počitnice izkoristiti, da se posvetijo glasbi. Vabljeni k vpisu!


Informacije in prijava na spletni strani:
http://www.tartini.academy/