KLAVIRSKI RECITAL DENYSA MASLIUKA

3. 7. 2017  | PKC Georgios, Piran

Vstopnina: 14 Eur, 10 Eur

Na koncertu bomo lahko slišali skladbe Franza Schuberta, Schuberta/Liszta in Modesta Mussorgskega.

V ponedeljek, 3. julija 2017 ob 20. uri, bomo lahko prisluhnili izjemnemu pianistu Denysu Masliuku. Denys Masliuk je v ukrajini rojen pianist svetovnega kova, izjemen virtuoz, ki s svojo energijo, poglobljeno interpretacijo in briljantno tehniko vedno znova navdušuje poslušalce doma in v tujini.

Koncert bo v Piranu v dvorani PKC Georgios , ki nam bo s čudovitim razgledom na celoten Tržaški zaliv, še polepšala čudovit glasbeni dogodek.

Vabljeni!

 

KLAVIRSKI RECITAL DENYSA MASLIUKA

3. 7. 2017  | PKC Georgios, Piran

Vstopnina: 14 Eur, 10 Eur

Na koncertu bomo lahko slišali skladbe Franza Schuberta, Schuberta/Liszta in Modesta Mussorgskega.

V ponedeljek, 3. julija 2017 ob 20. uri, bomo lahko prisluhnili izjemnemu pianistu Denysu Masliuku. Denys Masliuk je v ukrajini rojen pianist svetovnega kova, izjemen virtuoz, ki s svojo energijo, poglobljeno interpretacijo in briljantno tehniko vedno znova navdušuje poslušalce doma in v tujini.

Koncert bo v Piranu v dvorani PKC Georgios , ki nam bo s čudovitim razgledom na celoten Tržaški zaliv, še polepšala čudovit glasbeni dogodek.

Vabljeni!

 

POSLUŠAJ NA: YOUTUBE >

URADNA SPLETNA STRAN BENDA >