EPTA: Klavirski dnevi v Novi Gorici 18.-20. november 2016

Prisrčno vabljen/a na 16. Klavirske dneve, ki bodo potekali od 18. 11.-20. 11. 2016, v glasbeni šoli Nova Gorica!


Letošnje srečanje klavirskih pedagogov Slovenije bo gostila Glasbena šola Nova Gorica.  Od 18. do 20 novembra bo tako v Novi Gorici zelo pestro, saj se bodo zvrstila izjemno zanimiva predavanja, projekti šol, odlični koncerti, forumi in delavnice.

Več si lahko preberete v programski knjižici, ki si jo lahko v elektronski obliki pogledate tukaj

“Letošnja konferenca v prijaznem okolju novogoriške glasbene šole s sproščenimi in ustvarjalnimi sodelavci zagotovo ponuja veliko doživetij, ki jih ne kaže zamuditi. Besedo ti damo, da bo tako!” organizacijski odbor 16. Klavirskih dni Nova Gorica

Vsi slovenski pianisti vabljeni k druženju! Rezervirajte si ta dva dneva za izobraževanje, druženje z glasbo,

 

Datum objave: 12.11.2016

EPTA: Klavirski dnevi v Novi Gorici 18.-20. november 2016

12.11.2016

Prisrčno vabljen/a na 16. Klavirske dneve, ki bodo potekali od 18. 11.-20. 11. 2016, v glasbeni šoli Nova Gorica!


Letošnje srečanje klavirskih pedagogov Slovenije bo gostila Glasbena šola Nova Gorica.  Od 18. do 20 novembra bo tako v Novi Gorici zelo pestro, saj se bodo zvrstila izjemno zanimiva predavanja, projekti šol, odlični koncerti, forumi in delavnice.

Več si lahko preberete v programski knjižici, ki si jo lahko v elektronski obliki pogledate tukaj

“Letošnja konferenca v prijaznem okolju novogoriške glasbene šole s sproščenimi in ustvarjalnimi sodelavci zagotovo ponuja veliko doživetij, ki jih ne kaže zamuditi. Besedo ti damo, da bo tako!” organizacijski odbor 16. Klavirskih dni Nova Gorica

Vsi slovenski pianisti vabljeni k druženju! Rezervirajte si ta dva dneva za izobraževanje, druženje z glasbo,