Denys Masliuk-koncert za učence Konservatorija Maribor

Balet po črno belih tipkah: Virtuoz črno belih tipk, Denys Masliuk, bo 27. maja ob 18.00 igral za učence Konservatorija za glasbo in balet Maribor! Med drugimi bo igral tudi izjemno virtuozno napisano transkripcijo baletne suite P. I. Čajkovskega: Trnjuljčica.

Denys Masliuk, klavir

27. maj 2016 ob 18.00 Dvorana Konservatorija Maribor

Moderiran koncert za učence Konservatorija Maribor.

Program:

F. Schubert: Sonata A-dur D664

P. I: Čajkovski: Trnjuljčica, baletna suita v priredbi za klavir

F. Chopin: Ballada No. 4 v f-molu Op. 52

Denys Masliuk-koncert za učence Konservatorija Maribor

Balet po črno belih tipkah: Virtuoz črno belih tipk, Denys Masliuk, bo 27. maja ob 18.00 igral za učence Konservatorija za glasbo in balet Maribor! Med drugimi bo igral tudi izjemno virtuozno napisano transkripcijo baletne suite P. I. Čajkovskega: Trnjuljčica.

Denys Masliuk, klavir

27. maj 2016 ob 18.00 Dvorana Konservatorija Maribor

Moderiran koncert za učence Konservatorija Maribor.

Program:

F. Schubert: Sonata A-dur D664

P. I: Čajkovski: Trnjuljčica, baletna suita v priredbi za klavir

F. Chopin: Ballada No. 4 v f-molu Op. 52

POSLUŠAJ NA: YOUTUBE >

URADNA SPLETNA STRAN BENDA >